ПРОШУ ОЧЕНЬ НАДО!! ДАМ 50 БАЛЛОВ!! дайте два значения x так, чтобы нок (x,8) был равен

40обязательно объясните в действиях, как вы получили такие числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Александрина.

два значення x, для яких НОК (x, 8) дорівнює 40, це x = 40 і x = 40.

Отвечает Якубенко Ангелина.

Ответ:

НОК (найменше спільне кратне) двох чисел - це найменше число, яке без залишку ділиться на обидва цих числа.

Для знаходження двох значень x так, щоб НОК (x, 8) був рівним 40, ми можемо використати формулу для обчислення НОК:

НОК (x, 8) = (x * 8) / НСД (x, 8),

де НСД - це найбільший спільний дільник.

Задача полягає в тому, щоб НСД (x, 8) дорівнювало 1, оскільки 1 є найменшим спільним дільником для будь-якого числа.

Ось два значення x, які задовольняють умову:

Нехай x = 5. Тоді НСД (5, 8) = 1, і НОК (5, 8) = (5 * 8) / 1 = 40.

Нехай x = 40. Тоді НСД (40, 8) = 8, і НОК (40, 8) = (40 * 8) / 8 = 40.

Таким чином, x може дорівнювати 5 або 40, і в обох випадках НОК (x, 8) буде дорівнювати 40.

Пошаговое объяснение: