Лижна траса 2,4 км йде на пiдйом, 3,2 по рiвнiй дорозі. Лижник пройшов цю трасу за 40 хв. З якою

середньою швидкістю вiн iшов? 2) Відстань від дому до дачi 75,6 км. Дорогою вiд дому до дачi батько сином їхали на автомобілі спочатку по шосе протягом 0,8 год, потім грунтовій дорозі 0,4 год, і нарешті, путівцем 0,2 год. З якою середньою швидкістю вони ïхали?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинин Денис.

Пошаговое объяснение:

1

1 минута = 60 минут

40 минут = 40/60 = 2/3 часа

1) 2,4 + 3,2 = 5,6 (км) - прошел всего лыжник

2) 5,6 : 2/3 = 56/10 * 3/2 = 28/10 * 3/1 = 84/10 = 8,4 (км/ч) - средняя скорость лыжника

2

1) 0,8 + 0,4 + 0,2 = 1,4 (часа) - были всего в пути

2) 75,6 : 1,4 = 54 (км/ч) - средняя скорость