СРОЧНО. Знайдіть значення виразу m2-5m + 9n² - 6mn + 15n, якщо m - 3n = 10 .


Ответы на вопрос

Отвечает Ткачова Богданка.

Покрокове пояснення:

m^2-5m+9n^2-6mn+15n=(m^2-6mn+(3n)^2)-5*(m-3n)=\\\\=(m-3n)^2-5*(m-3n)\\\\m-3n=10\ \ \ \ \ \ \Rightarrow\\\\10^2-5*10=100-50=50.

Відповідь: 50.