Автомобіль їхав 2 год зі швидкістю 75км/год і 3 год зі швидкістю 80 км/год Скільки км проїхав

автомобіль за цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Відповідь: 210 км проїхав автомобіль

Покрокове пояснення:

1) 75*2=150(км)

2)80*2=160(км)

3)150+160=210(км)