24+(78-m)=36пжж очень нужно​


Ответы на вопрос

Отвечает Зелінська Вікторія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24+(78-m)=36

24+78-m-36=0

-m+66=0

-m=-66

m=66