Дано вектори а(-1;3;7); b(6;2;-8) Знайдіть координати вектора 0,6a - 1,5b


Ответы на вопрос

Отвечает Сенотрусов Паша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для знаходження координат вектора 0,6a - 1,5b, спершу знайдемо ці вектори окремо, а потім віднімемо один вектор від іншого.

0,6a = (0,6 * (-1), 0,6 * 3, 0,6 * 7) = (-0,6, 1,8, 4,2)

1,5b = (1,5 * 6, 1,5 * 2, 1,5 * (-8)) = (9, 3, -12)

0,6a - 1,5b = (-0,6 - 9, 1,8 - 3, 4,2 - (-12))

= (-9,6, -1,2, 16,2)

Отже, координати вектора 0,6a - 1,5b дорівнюють (-9,6, -1,2, 16,2).