турист подорожував автобусом і потягом.Причому 55% усього шляху він подолав автобусом,Скільки

всього кілометрів становить туристичний маршрут,якщо автобусом він подолав якщо автобус він подолав на 30 км більше ніж потягом

Ответы на вопрос

Отвечает Евтехов Антон.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Позначимо загальну довжину туристичного маршруту як "x" кілометрів.

Ми знаємо, що 55% маршруту турист подолав автобусом, що становить 0,55x кілометрів. Також відомо, що автобусом він подолав на 30 км більше, ніж потягом. Отже, відстань, подолана автобусом, дорівнює 0,55x, а відстань, подолана потягом, дорівнює 0,55x - 30 км.

Ми знаємо, що сума цих двох відстаней становить всю довжину маршруту:

0,55x + (0,55x - 30) = x

Тепер розв'яжемо це рівняння для "x". Спростимо його:

0,55x + 0,55x - 30 = x

Підсумовуючи подібні члени:

1,1x - 30 = x

Віднімемо "x" від обох боків рівняння:

0,1x - 30 = 0

Додамо 30 до обох боків:

0,1x = 30

Тепер поділимо обидва боки на 0,1:

x = 30 / 0,1

x = 300

Отже, всього туристичний маршрут становить 300 кілометрів.

Отвечает Пыршина Таня.

Ответ:        300 км.

Пошаговое объяснение:

x км  - весь маршрут

55% от x =>  0.55x км  на автобусе. Тогда

100%-55% = 45% =>  0.45x км  -  на поезде.

0,55x - 0.45x = 30;

0.1x = 30;

x=30/0.1;

x=300 км весь маршрут.