автобус за першу годину подолав ⅜ усього шляху, а за другу ⅛ усього шляху, а третю годину остаток

шляху. Відомо що за перші дві години автобус подолав 280 км скільки км подолав автобус за третю годину​

Ответы на вопрос

Отвечает Коснарева Дарья.

Ответ:

280 км

Пошаговое объяснение:

⅜+⅛=4/8

280÷4=70 км

70×8=560 км

560-280=280 км

Відповідь: 280 км

Отвечает Якубень Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1/8 + 3/8 = 4/8 = 1/2 (часть) - пути проехал за первые два часа

2) 1 - 1/2 = 2/2 -1/2 = 1/2 (часть) - пути проехал за третий час

3) 1/2 = 280 км

280 : 1/2 = 280 * 2/1 = 560/1 = 560 (км) - весь путь

4) 560 * 1/2 = 560/2 = 280 (км) - проехал за третий час

Ответ: 280 км