Мандрівник проїхав автобусом та потягом усього 600 км причому автобусом він проїхав в чотири рази

менше ніж потягом скільки годин у дорозі був мандрівник якщо автобусом за годину він проїздив 30км а потягом 32км?

Ответы на вопрос

Отвечает Svezhentsova Ira.

Відповідь:

19год мандрівник був у дорозі

Покрокове пояснення: Нехай х км мандрівник проїхав автобусом, тоді поїздом він проїхав 4х км. Складаємо рівняння:

х + 4х = 600

5х = 600

х =120(км) - автобусом                               120 : 30 = 4(год)

4х = 4*120= 480(км) -потягом                    480 : 32 = 15(год)

4 + 15 = 19(год)