2. Одна сторона трикутника дорівнює 17 см. Друга сторона на 8см більша за першу i на 6 менше за

третю. Знайдіть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жаринова Анастасия.

нехай 17 сантиметрова сторона буде першою

17+8=25 (стільки сантиметрів друга сторона)

25-6=19 (стільки сантиметрів третя сторона)

17+25+19=61 см

Відповідь: Периметр трикутника дорівнює 61 сантиметр