6. Розв'яжи задачу. Під час рекламних телевізійних роликов Василько ра на планшеті в гру. Три

однакові за часом рекламні роле ки тривали 54 с. Скільки секунд Василько грав у го якщо по телевізору показали 9 рекламних ролик в таком тривалості? (Розв'яжи задачу двома способами.) 1 cnoci6: II спосіб:​

Ответы на вопрос

Отвечает Лёшин Денис.

Ответ:

1) 54:3=18(с.) - один ролик;

2)18*9=162 (с.) грав

1)(54÷3)×9=162