1. 8 км жолға әр екі багананың арасы 80 метр болатындай етiп электр баганалары орнатылды. 8 км

Орнатылған баганалардың жалпы санын анықтаңыз. A) 10 B) 11 C) 100 D) 101 E) 201​

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Лилия.

Ответ:

Бізге 8 км бойынша бір баганада әр екі багана арасы 80 метр болатындай етіп орнатылған баганалардың жалпы санын табу қажет.

Шартымыз бойынша, 1 баганада 300м = 3 багана бар. Олардың ішінен 2-сі текілдігі екі багана арасына, оларды 8 км-ге қосу арқылы біріктіреміз:

8 км = 8000 м

8000 / 300 = 26 (текілдерді алу үшін)

26 * 3 = 78 (текілдерді екі баганаларға арналу үшін)

Осында, баганалардың жалпы саны 78 + 2 = 80 болады.

Жауап: A) 10

Отвечает Фаткин Кирилл.

Ответ:

Можно лучший ответ?...