4. Жер бетіндегі 280 км арақашықтық картада 3,5 см-ге сәйкес келеді. Осы картадағы 0,76 дм

кесiндiге жер бетіндегі неше километр арақашықтық сәйкес келеді? Масштабты табыныз. ПЖЖЖ СРОЧНО БЖБДА ОТЫРМЫН​

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

Ответ:

   У карті 3.5 см відповідають 280 км на землі.

Давайте знайдемо масштаб, який допоможе нам знайти відповідь на питання.

Масштаб можна знайти, поділивши величину на карті на відповідну величину на землі:

Масштаб = (Величина на карті) / (Величина на землі) = (3.5 см) / (280 км) = (0.035 м) / (280000 м) = 1/8000.

Отже, масштаб цієї карти дорівнює 1/8000.

Тепер нам потрібно знайти, скільки кілометрів на землі відповідають 0.76 дм на карті, використовуючи цей масштаб:

Величина на землі = (Величина на карті) * Масштаб = (0.76 дм) * (1/8000) = 0.000095 км.

Отже, 0.76 дм на карті відповідають 0.000095 км на землі.

Пошаговое объяснение: