Картада ғы: 1)3 см жер бетіндегі 150 км-ге; 2) 5 см жер бетіндегі 700 км-ге; 4) 6 дм жер бетіндегі

2460 км-ге сәйкес болса, картаның масштабы қандай?​

Ответы на вопрос

Отвечает Обидина Анастасия.

Ответ:

1) 1:5 000 000

2) 1:14 000 000

3) 1:4 100 000

Пошаговое объяснение:

1)150/3=50 км в 1 см

50км=50 000м=5 000 000см  масштаб 1:5 000 000

2)700/5=140 км в 1 см

140км=140 000м=14 000 000см  масштаб 1:14 000 000

3)  6дм это 60см

2460/60=41км в 1 см

41км=41 000м=4 100 000см  масштаб 1:4 100 000