У трикутнику АВС AB=8см, ВС=4 корнів з 6 см, Кут C = 45°. Знайдіть кут А Варіанти відповідей 120

30° 60°, 120° 60°

Ответы на вопрос

Отвечает Гутникова Анастасия.

Відповідь: 60°

Пояснення:

За теоремою синусів:

AB/sin∠C = BC/sin∠A

sin∠A = BC*sin∠C/AB

sinA = \frac{4\sqrt{6}*\frac{\sqrt{2} }{2} }{8} = \frac{\sqrt{6}*\sqrt{2} }{2*2} = \frac{\sqrt{12} }{4} = \frac{\sqrt{4}*\sqrt{3} }{4} = \frac{2*\sqrt{3} }{4} =\frac{\sqrt{3} }{2}

√3/2 - це синус кута 60°

Отже, ∠А = 60°