НСК чисел 2 і 28. ........................


Ответы на вопрос

Отвечает Макарчук Аліна.

Ответ:

28

Пошаговое объяснение:

2=2*2

28=2*2*7

2,2,7 ( множители)

НСК (2,28)=2*2*7=28

Отвечает Кустова Александра.

Відповідь:

Удачі

Покрокове пояснення:

Щоб знайти найменше спільне кратне (НСК) чисел 2 і 28, ми можемо скористатися формулою:

НСК(a, b) = (|a * b|) : НОД(a, b),

де a і b - дані числа, а НОД(a, b) - найбільший спільний дільник цих чисел.

НОД(2, 28) = 2, тому

НСК(2, 28) = (|2 * 28|) : 2 = 56 : 2 = 28

Таким чином, НСК чисел 2 і 28 дорівнює 28