Ширина прямокутного дорівнює 4 см, а висота - 9 см. Знайдипериметр прямокутного


Ответы на вопрос

Отвечает Сафин Тимур.

Пошаговое объяснение:

Формула- P= (a+b•2)

Спершу пишемо

Дано

а

б

Розв'язання

P=(4 см + 9 см)•2 = 13 см

Відповідь: 13 см периметр прямокутника

Отвечает Зырянова Анна.

Відповідь:

Відповідь: периметр прямокутника = 26 см

Покрокове пояснення:

4+4+9+9 = 4*2+9*2 = 26(см)