За два дні магазин продав 225 кг картоплі, причому за перший день продали 32% картоплі. Скільки

кілограмів картоплі продали за другий день (з діями)

Ответы на вопрос

Отвечает Жинь Дима.

Відповідь:

153кг

Покрокове пояснення:

Усього 225кг, а за перший день продали 32% картоплі, тоді зробимо пропорцію, тобто

якщо 225кг це 100%(тобто уся картопля), то за перший день продали 32%

225-100

x-32

Пропорція вирішується перехренсим множенням
x*100=225*32

x=\frac{225*32}{100} =\frac{7200}{100}=72кг картоплі

Якщо за перший день продали 72кг картоплі, то за другий день продали:
225-72=153кг картоплі

Другий спосіб

Якщо за перший день продали 32% картоплі, то за другий

100-32=68% картоплі

Тоді знову вирішуємо пропорцію. 225кг це 100% картоплі, тоді x кг це 68% картоплі

225-100

x-68

x=\frac{225*68}{100}=\frac{15300}{100}=153 кг продали за другий день