Для спортивної школи закупили волейбольні та баскетбольні м’ячі. Кількість волейбольних м’ячів

удвічі більша за кількість баскетбольних. Яким числом може бути виражена загальна кількість м’ячів? 31 23 45 32 Знайдіть найбільше двоцифрове число х, при якому значення виразу х - 74 ділиться націло на 5. 95 89 87 99 Мауглі кожного другого дня вчиться лазити по ліанах, кожного третього дня вчиться полювати й кожного п’ятого дня вивчає закони Джунглів. Сьогодні у Мауглі важкий день: він повинен робити всі три справи. Коли в Мауглі буде наступний важкий день? Через 15 днів Через 30 днів Через 60 днів Через 45 днів

Ответы на вопрос

Отвечает Рутц Софья.

Відповідь:

1). 45

2). 99

3). Через 30 днів

Покрокове пояснення:

1). волейбольні=2х

   баскетбольні=х

   3х \neq 31 (має бути без остачі)

   3х \neq 23

  3х = 45

   3х \neq32

2). 95 - 74 = 1,3 (непідходить, є остача)

    89 - 74 = 15 (підходить)

    87 - 74 = 13 (непідходить, є остача)

    99 - 74 = 25 (підходить)

    25 ≥ 15, тому 99

3). 2*3*5=30

    Через 30 днів