Вкладник уніс до банку 7000грн на депозитний рахунок.банк нараховує 15% річних.яка сума коштів буде

на рахунку вкладника через рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Карина.

Ответ:

8050

Пошаговое объяснение:

7000×0.15=1050(це 15% з 7000)

7000+1050=8050(загальна сума рахунку за рік )