3. Вкладник уніс до банку 6000 грн на депозитний рахунок. Банк нараховує 16 % річних. Яка сума

коштів буде на ра- хунку вкладника через рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочерова Мария.

Ответ:

6960 грн

Пошаговое объяснение:

16% = 16 : 100 = 0,16

1) 6000 * 0,16 = 960 (грн) - 16% с 6000 грн

2) 6000 + 960 = 6960 (грн) - сумма вклада через 1 год

Отвечает Остапенко Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16%=16/100=0,16

Банк нарахував:

0,16*6000=960грн

Сума:

6000+960=6960грн