Вкладник вніс до банку 6000 грн на депозитний рахунок. Банк нараховує 16 %річних. Яка сума коштів

буде на рахунку вкладника через рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Chumak Oleg.

Ответ:

6960 грн

Пошаговое объяснение:

6000*0,16=960 - відсотки за рік

6000+960=6960 - на рахунку через рік