12.Вкладник вніс до банку 15 000 грн на депозитний рахунок. Банк нараховує 20% річних. Яка сума

коштів буде на рахунку вкладника через 2 роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Полина.

Відповідь:

21 600 грн.

Покрокове пояснення:

1. 15 000 • 0,20 = 3 000 (грн) - прибуток за перший рік;

2. 15 000 + 3 000 = 18 000 (грн) - вклад через рік;

3. 18 000 • 0,2 = 3600 (грн) - прибуток за другий рік;

4. 18 000 + 3 600 = 21 600 (грн) - вклад через два роки.

Отвечает Гончарова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20% = 20 : 100 = 0,2

1) 15000 + (15000 * 0,2) = 15000 + 3000 = 18000 (грн) - сумма через 1 год

2) 18000 + (18000 * 0,2) = 18000 + 3600 = 21600 (грн) - сумма через 2 года

Ответ: 21600 гривен