Вкладник уніс до банку 5000 грн на депозитний рахунок. Банк нараховує 17 % річних. Яка сума коштів

буде на рахунку вкладника через рік? будь ласка, дуже термінове! але з поясненням​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5000 * 17% : 100% = 850 грн нараховано відсотків

2) 5000 + 850 = 5850 грн  сума коштів буде на рахунку вкладника через рік

Отвечает Миняйло Андрей.

Пошаговое объяснение:

5000 грн — 100 %

х грн — 17 %

5000/х = 100/17

100 * х = 17 * 5000

100х = 85000

х = 85000 : 100

х = 850

17% с 5000 грн это 850 грн

5000грн + 850грн = 5850 грн будет на счету через год