Подай звичайний дріб у вигляді десяткового і виконай дії : 1) 3/5+0.82; 2) 1.78-13/25; 3) 9/25 :

15; 4) 3/20*(0.9+4.3)

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Айна.

Ответ:

Давайте спочатку перетворимо звичайні дроби на десятковий вигляд і виконаємо обчислення:

1) 3/5 + 0,82:

  Перетворимо 3/5 на десятковий вигляд: 3/5 = 0,6.

  Тепер виконаємо додавання: 0,6 + 0,82 = 1,42.

2) 1,78 - 13/25:

  Перетворимо 13/25 на десятковий вигляд: 13/25 = 0,52.

  Тепер виконаємо віднімання: 1,78 - 0,52 = 1,26.

3) 9/25 : 15:

  Перетворимо 9/25 на десятковий вигляд: 9/25 = 0,36.

  Тепер виконаємо ділення: 0,36 / 15 = 0,024.

4) 3/20 * (0,9 + 4,3):

  Спочатку виконаємо додавання у дужках: 0,9 + 4,3 = 5,2.

  Тепер перемножимо результат на 3/20: 5,2 * (3/20) = 0,78.

Отже, результати обчислень:

1) 3/5 + 0,82 = 1,42

2) 1,78 - 13/25 = 1,26

3) 9/25 : 15 = 0,024

4) 3/20 * (0,9 + 4,3) = 0,78

Пошаговое объяснение: