Подай звичайний дріб у вигляді десяткового і виконай дії 9/25 ×(3.7-0.5) СРОЧНО ДАМ ВСЕ БАЛЫ


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Даша.

Відповідь:

\frac{9}{25}=0,36

\frac{9}{25}*(3,7-0,5)=0,36*(3,7-0,5)=0,36*3,2=1,152

Покрокове пояснення: