Подай звичайний дріб у вигляді десяткового та виконай дії 7/20*(0,8+3,4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Шергунова Дарья.

Ответ:

7/20=0,35

7/20*(0,8+3,4)=1,47

Пошаговое объяснение:

Подай звичайний дріб у вигляді десяткового та виконай дії: 7/20*(0,8+3,4)

  • Щоб перетворити звичайний дріб у десятковий, треба чисельник ділити на знаменник.

 \dfrac{7}{20}  = 0,35

Обчислимо:

\bf 0,35\stackrel{(2)}{\; \cdot \;}(0,8 \stackrel{(1)}{\;  + \; } 3,4)

1) 0,8+3,4=4,2

2) 0,35•4,2=1,47

Відповідь: 7/20=0,35. 7/20*(0,8+3,4)=1,47

#SPJ1