Подай звичайний дріб у вигляді десяткового і виконай дії : 1) 2/5+0,9; 2) 12/25-0,39​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильтимирова Анастасия.
1) 2/5+9/10
(зводимо до спільного знаменника) домножуємо перший дріб на 2
4/10+9/10= 13/10=1.3/10 або (1,3)
2)12/25-39/100
Домножуємо перший дріб на 4
48/100-39,100=9/100 або (0,09)
Отвечает Фомина Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 1) 2/5+0,9=0,4+0,9=1,3

12/25-0,39​=0,48-0,39=0,09