1584. Подай звичайний дріб у вигляді десяткового та вико- най дії: 3 1) + 0,15; 8 4 3) 1. 12; 2) 4)

13 20 9 25 . 0,4; (3,7 - 0,5). Допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаевна Ндежда.

Відповідь: 1) 3/8 + 0,15 = 0,375 + 0,15 = 0,325

2) 13/2 – 0,4 = 0,65 – 0, 4 = 0,25

3) 4/5 • 12 = 0,8 • 12 = 9,6

4) 9/25 • (3,7 – 0,5)=0,36 • 3,2 = 1,152

Покрокове пояснення: