Перше число на 6 більше за друге знайдіть ці числа якщо сума другого числа і числа 27 у 2 рази

більша від першого числа

Ответы на вопрос

Отвечает Башаева Ульяна.

Ответ: Перше число = 33

Пошаговое объяснение:

Нехай невідоме число - х, тоді

х+6+27=2х

6+27=2х-х

33=х

х=33

Перевіряємо:

33+6+27=2*33

66=66 - Відповідь вірна

Отвечает Sergeev Artem.
Нехай перше число - x, друге число - y.
Тоді за умовою:
x = y + 6 (перше число на 6 більше за друге)
2(y + 27) = x (сума другого числа і числа 27 у 2 рази більша від першого числа)

Підставляємо значення x з першої рівності в другу рівність:
2(y + 27) = y + 6
2y + 54 = y + 6
y = -48

Тепер знаємо друге число (y), можемо знайти перше число (x):
x = y + 6 = -48 + 6 = -42

Отже, перше число -42, друге число -48.