HCK (ka, b) = káb Знайди найменше спiльне кратне чисел 5 i 23. Вiдповідь: Відповісти!​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Ярослав.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Найменше спільне кратне (НСК) двох чисел можна знайти за допомогою їхнього найбільшого спільного дільника (НСД) за формулою:

НСК(a, b) = (a * b) / НСД(a, b)

Спершу потрібно знайти НСД для чисел 5 і 23. НСД(5, 23) = 1, оскільки ці числа прості.

Тепер можна знайти НСК:

НСК(5, 23) = (5 * 23) / 1 = 115

Отже, найменше спільне кратне чисел 5 і 23 дорівнює 115.