5.Заповнити пропуски у таблиці, зробивши необхідні розрахунки: речовина молярна маса H₂S маса 6,

8 г кiлькiсть речовини число молекул число атомів

Ответы на вопрос

Отвечает Перминов Никита.

Ответ:

Объяснение:

М(H₂S) = 1 * 2 + 32 = 34 г/моль

n(H₂S) = m(H₂S)/М(H₂S) = 6,8/34 = 0,2 моль

N(H₂S) = n(H₂S) * Na = 0,2 * 6,02 * 10²³ = 1,204 * 10²³ молекул

Naт.(H₂S) = 3N(H₂S) = 3 * 1,204 * 10²³  = 3,612 * 10²³ атомів