7. Дано точки А(-3) 1 B(1), Знайди координати тако точк що: а) С - середина відрізка AB; 6) А -

середина вiдрiз середина вiдрiзка Ас. Для кожного з випадків поб координатну пряму і познач точки А, В і c. 8. Порівняй значення виразів А і В, якщо: A=9+(-5)-(-16)+6+(-30); B--19-15+36-(-58)+(-83). Додаткове завдання A(2; 1), B(2; 3), C(4; 3), D(4; 1). Побудуй квадрат, симет на координатній площині побудуй квадрат ABCD, я ний даному, відносно: а) осі абсцис; б) осі ординат. Запиши координати вершин побудованих квадратів, СПОЧНОО

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Арина.

Ответ:Давайте розглянемо ваші завдання по порядку:

Знаходження середини відрізка AB:

Відрізок AB має координати точок A(-3, 1) і B(1, ?). Для знаходження координат точки C, що є серединою відрізка AB, вам потрібно взяти середнє арифметичне координат точок A і B:

C(x, y) = ((x₁ + x₂) / 2, (y₁ + y₂) / 2) = ((-3 + 1) / 2, (1 + ?) / 2) = (-1 / 2, ?).

Знаходження середини відрізка АС:

Вам потрібно знайти координати точки, яка є серединою відрізка АС. З точками A(-3, 1) і C(?, ?), ви можете використовувати ту саму формулу:

C(x, y) = ((x₁ + x₂) / 2, (y₁ + y₂) / 2) = ((-3 + ?) / 2, (1 + ?) / 2).

Так як ви не надали координати точки C, неможливо точно обчислити середину відрізка АС.

Значення виразів А і В:

Для обчислення значень виразів А і В, підставимо числа та виконаємо операції:

A = 9 + (-5) - (-16) + 6 + (-30) = 9 + 5 + 16 + 6 - 30 = 6.

B = -(-19) - 15 + 36 - (-58) + (-83) = 19 - 15 + 36 + 58 - 83 = 15.

Побудова квадрата ABCD:

Ваші координати вершин квадрата ABCD вже подані: A(2, 1), B(2, 3), C(4, 3), D(4, 1).

Симетрія відносно осі абсцис:

Якщо ви виконуєте симетрію відносно осі абсцис, то зберігаються координати x, а координати y змінюють знак:

A'(2, -1), B'(2, -3), C'(4, -3), D'(4, -1).

Симетрія відносно осі ординат:

Якщо ви виконуєте симетрію відносно осі ординат, то зберігаються координати y, а координати x змінюють знак:

A''(-2, 1), B''(-2, 3), C''(-4, 3), D''(-4, 1).

Таким чином, ви отримали координати вершин квадратів, симетричних відносно осі абсцис та осі ординат.

Зауваження: У завданні 1 і 2 ви маєте доповнити координати B та C, щоб отримати точні відповіді.

Пошаговое объяснение: