Велосипедистка за першу годину проїхала 15,2 км, а потім 2 години рухалася зі швидкістю 16,1

км/год. Знайди середню швидкість велосипедистки на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Лапин Илья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Середня швидкість - це увесь шлях поділений на весь час

1) 16,1 ×2 = 32.2км -  шлях за 2години

2) 15,2+ 32,2 = 47,4км  - весь шлях

3) 1 +2 = 3год  - весь час

4) 47,4 : 3 = 15,8 км/год - середня швидкість