Велосипедистка проїхала за першу годину 5,2 км а потім рухалася дві години з швидкістю 6,1 км/год

знайди середню швидкість велосипедистки на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Марина.

Ответ:

5,2 * 1 = 5,2 (км) проїхав за першу годину

6,1 * 2 = 12,2 (км) проїхав за 2 години

1 + 2 = 3 (години) час, який витратив на весь шлях

5,2 + 12,2 = 17,4 (км)  весь шлях

17,4 : 3 = 5,8 (км/год) середня швидкість велосипедиста на всьому шляху

Пошаговое объяснение: