Велосипедистка за першу годину проїхала 15,2 км, а потім 2 години рухалася зі шквидкістю 16,1

км/год. Знайди середню швидкість велосипедистки на всьому шляху помогите пожалусто:_

Ответы на вопрос

Отвечает Артеев Владимир.

Відповідь:

Середня швидкість велосипедистки на всьому шляху дорівнює 15,8 км/год.

Покрокове пояснення:

Велосипедистка за першу годину проїхала 15,2 км, а потім дві години рухалася зі швидкістю 16,1 км/год.

Велосипедистка перебувала в русі 1 + 2 = 3 години, та подолала відстань у 15,2 + 2 × 16,1 = 47,4 км.

Середня швидкість велосипедистки на всьому шляху дорівнює протяжності всього шляху, що подолала велосипедистка розділений на час, що вона витратила на цей шлях: 47,4 / 3 = 15,8 км/год.