За першу годину велосипедистка проїхала 15,8 км, що на 1,7 км більше, ніж за другу годину, і на 0,9

км менше, ніж за третю. Скільки велосипедистка проїхала за три години.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковылин Богдан.

1) 15,8-1,7=14,1 (км) - за другу годину

2) 15,8+0,9=16,7 (км) - за третю годину

3) 15,8+14,1+0,9=30,8 (км) - проїхала велосипедистка за 3 години

Відповідь: за 3 години велосипедистка проїхала 30,8 км.