До кав'ярні привезли 18 упаковок шоколаду. 1/3 всіх упаковок становить білий шоколад, 1/2 всіх

упаковок - чорний, решта- молочний. Скільки молочного привезли до кав'ярні.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

3 упак.

Покрокове пояснення:

1) 1/3 + 1/2 = 2/6 + 3/6 = 5/6 всіх упаковок привезли білого та чорного шоколаду.

2) 1 - 5/6 = 6/6 - 5/6 = 1/6 всіх упаковок привезли молочного шоколаду.

3) 18:6*1=3(упак.) привезли молочного шоколаду.

Або інший спосіб:

1) 18:3*1=6(упак.) привезли білого шоколаду;

2) 18:2*1=9(упак.) привезли чорного шоколаду;

3) 18 - (6+9)= 18-15=3(упак.) привезли молочного шоколаду.