Задача: за 1 год Ігор з'їв 1кг шоколаду а Артем на 12г більше Скільки шоколаду зїли Артем і Ігор

разом? І скільки в них залишилось шоколаду якщо в них було 2056г?

Ответы на вопрос

Отвечает Нищий Сережа.

Відповідь:

Покрокове пояснення:Разом з‘їли 1000+1012=2012 грамів, і залишилось 2056-2012=44 гр.

Отвечает Стариков Тима.

Ответ:

44 г

Пошаговое объяснение:

1 кг = 1000 г

1) 1000 + 12 = 1012 (г) - шоколада - съел Артём

2) 1000 + 1012 = 2012 (г) - шоколада съели Игорь и Артём вместе

3) 2056 - 2012 = 44 (г) - шоколада осталось у мальчиков