Периметр прямокутного приміщення 20 м, ширина 3 м. Знайди довжину приміщення.


Ответы на вопрос

Отвечает Варкулевич Михаил.

Ответ:

длина = 7 м

Пошаговое объяснение:

Р =2×(a+b)

P =20 м

a=3 м

b=?

20=2×(3+b)

b+3=10

b=7 м