Діжка наповнена водою. 3 неї спочатку відлили1/3 всіеї води, а потім 30% води, що залишилася. Щоб

знову наповнити діжку, треба 64 л води. Знайдіть місткість діжки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лешкевич Алина.

Ответ:

Місткість діжки: 120л

Пошаговое объяснение:

Після того, як перший раз відлили, залишилося: 1 - ⅓ = ⅔

Потім відлили ще 30% - це: \frac{2}{3} * 0.3 = \frac{2}{3} * \frac{3}{10} = \frac{1}{5}

Значить за ці два рази відлили: \frac{1}{3}+ \frac{1}{5} = \frac{5 + 3}{15} =\frac{8}{15}

Місткість діжки: \frac{64}{1} :\frac{8}{15} = 64 * 15 / 8 = 8 * 15 = 120 (л)

Відповідь: 120 літрів.

Отвечает Алиночка Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Вся бочка = х

1/3х - третья часть бочки

30% что осталось =

0,3 * (х - 1/3х) = 0,3 * 2/3х = 3/10 * 2/3х = 6/30х = 1/5х

х - 1/3х - 1/5х + 64 = х

х - 5/15х - 3/15х + 64 = х

х - 5/15х - 3/15х - х = -64

-8/15х = -64

х = -64 : (-8/15)

х = -64 * (-15/8)

х = -8 * (-15/1)

х = 120/1

х = 120

Ответ : 120 литров