Знайти первісну від функціi f(x)=1/3 sin x/3+4 cos 4x , графік якої проходить через точку A (p; 0)


Ответы на вопрос

Отвечает Исачкин Егор.

Ответ:  F(x) = - cos(x/3) + sin4x + 0,5 .  

Пошаговое объяснение:

f(x)=1/3 sin x/3+4 cos 4x , графік якої проходить через точку A (π; 0) .

F(x) = 1/3 *( 1 : 1/3 ) * ( - cos ( x/3)) + 4 *( 1/4)sin(4x ) + C = - cos(x/3) + sin4x + C ;

F(x) = - cos(x/3) + sin4x + C ;     A (π; 0) ;

- cos(π/3) + sin(4π) + C = 0 ;

- 1 /2 + 0 + C = 0 ;      C = 0,5 ;      F(x) = - cos(x/3) + sin4x + 0,5 .