HCK 14 і 10 Помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Булдина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 10 і 14

10 = 2 *5

14 = 2 *7

Виберемо в розкладанні меншого числа множники, які не ввійшли в розкладання

5

Додамо ці множники в розкладання більшого числа

2, 7, 5

Відповідь :НСК (10, 14) = 2 *7 *5 = 70