. Власна швидкість катера 18,8 км/год, а швидкість течії річки 3,1 км/год. Яку відстань подолає

катер, рухаючись 4 год за течією річки? а) 65,7 км; б) 60,03 км; в) 87,6 км; г) 59,4 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилова Малика.

Ответ:

в) 87,6 км;

Пошаговое объяснение:

18,8+3,1=21,9 ( км/ год)- швидкість за течією

21,9*4=87,6 ( км)