Катер проплив 28 км за течією річки і витратив на це 2 год. Знайдіть швидкість течії,якщо власна

швидкість катера дорівнює 11км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Черникова Диана.

Ответ:

3 КМ/ГОД

Пошаговое объяснение:

28:2=14( КМ/ГОД)-ШВИДКІСТЬ ЗА ТЕЧІЄЮ

14-11=3( КМ/ГОД)- ШВИДКІСТЬ ТЕЧІЇ