підйомний кран піднімає вантаж зі шв 0,5 м/сек за 2 хв і виконує при цьому роботу 1,8 МДж. знайти

масу вантажу

Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Ярослав.

Ответ:

m = 3 кг

Пошаговое объяснение:

А = FS*cos α, т.к. S↑↑F, то α = 0°, cos α = 1

A = FS, По 2 закону ньютона ОУ: F - mg = 0; F = mg

A = mgS; S = vt

A = mgvt

m = A/gvt

m = 1800/10*0,5*120 = 3 кг