власна швидкість катера дорівнює 30 км/год швидкість течії річки 2,2 км/год спочатку катер ішов 1,2

год проти течії потім 0.8 год за течією який шлях пройшов катер за весь час​

Ответы на вопрос

Отвечает Вейс Аделина.

Ответ:

59,12

Пошаговое объяснение:

1,2(30-2,2)+0,8(30+2,2)=6/5 ·139/5 +4/5 ·161/5=834/25 +644/25=1478/25=5912/100=59,12 км