катер відплив пристані. йшов за тичиею 4 год а повертався назад до тієї самої пристані проти течії

річки 5 год яка власна швидкисть катера якшо швидкисть течії доривнюе 3км/час​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Светлана.

Ответ:

Х-швид. Катера

За течією він плив швидше, х+3 км/год(додаємо швидкість течії). Проти течії він плив повільно, х-3 км/год.Відстань однакова. Час множимо на швидкість та урівнюємо.Отримаємо рівняння:

(х+3)*4=(х-3)*5

4х+12=5х-15

4х-5х=-12-15

-х=-27

Х=27 км/год. Швидкість катера.