Катер, відпливши від пристані, йшов проти течії річки 4 год, а повертався назад до тієї самої

пристані 3 год. ка власна шіидкість катера, якщо шіидкість течії річки 2км/год? ДОПОМОЖІТЬ БУДЛАСКА!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зубченко Каріна.

Ответ:

14 км/год

Пошаговое объяснение:

Швидкість катера - х

4(х-2)=3(х+2)

4х-8=3х+6

4х-3х=6+8

х=14 км/год