Катер,відплив від пристані,йшов проти течії 4 год а повертався назад до тієї самої пристані за

течією річки за 3 год.Яка власна швидкість катера,якщо якщо швидкість течії дорівнює 2 км/год????Помогите срочно,у меня самостоятельная ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашов Ваня.

Ответ:

14

Пошаговое объяснение:

x - скорость катера, км/ч.

4(x-2)=3(x+2)

4x-8=3x+6

x=6+8=14 км/ч